Luty 25 2017 19:03:09
Nawigacja
Przetłumacz stronę

Akademia Cisco
obrazekWspółpraca PNWM
obrazek
Wirtualny spacer po naszej szkole

list

NASZE UCZENNICE W GRONIE WYRÓŻNIONYCH STYPENDYSTÓW

Ponad 1100 uczniów z Mazowsza otrzyma stypendia naukowe przyznane przez marszałka województwa mazowieckiego w ramach dwóch programów stypendialnych: „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.
5 stycznia br. w siedzibie MSCDN w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której marszałek Adam Struzik i członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc wręczyli umowy stypendialne i dyplomy 24 najzdolniejszym uczniom z Mazowsza. Wśród nich znalazły się uczennice naszego liceum: Joanna Zygadło i Agata Kucharska.
Krwiodawstwo 2016
14.12.2016r. pełnoletni uczniowie naszej szkoły poszerzyli grupę honorowych dawców krwi.
W ramach XVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju zorganizowanego pod hasłem „Młoda krew ratuje życie” maturzyści ofiarnie oddali krew.
Nad akcją czuwała pedagog Violetta Makowska
Mikołajki 2016
Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Aleksandra Skwarek uczennica klasy III B otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

22 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Stypendium otrzymują uczniowie szkół dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Uczniowie ci musieli otrzymać promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki...
NASI UCZNIOWIE - STYPENDYSTAMI KRAJOWEGO FUNDUSZU NA RZECZ DZIECI
W roku szkolnym 2016/2017 stypendystami Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci zostali Joanna Zygadło – uczennica klasy I a – i Filip Rękawek – uczeń klasy II a – Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Garwolinie. Uroczystość wręczenia nominacji odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 29 października 2016 roku.

Joanna Zygadło jest wybitnie uzdolniona w zakresie nauk przyrodniczych. Jako uczennica gimnazjum została laureatką konkursu biologicznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Obecnie uczestniczy w zajęciach rozwijających uzdolnienia właśnie z biologii...
Jubileusz 20 - lecia szkoły


22 października świętowaliśmy 20. rocznicę powstania liceum. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się od mszy świętej w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego, w której wzięła udział cała społeczność szkolna, zaproszeni goście oraz absolwenci. Mszy świętej koncelebrowanej z udziałem Chóru Miasta Garwolina pod dyrekcją Radosława Mitury przewodniczył ksiądz infułat Jan Sikorski. W homilii były prefekt szkoły, ksiądz Tomasz Koprianiuk, nawiązywał do historii szkoły oraz wartości, które stały się podstawą jej działalności.
Święto szkoły

21.10.2016 roku społeczność naszego liceum oraz gimnazjum świętowała szczególny dla szkoły czas - 20-lecie istnienia Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida oraz 10-lecie powstania gimnazjum. Dla niektórych nauczycieli oraz uczniów był to czas zadumy i wspomnień, dla innych lekcja historii o Katoliku, którą przygotowały wraz z uczniami panie: Barbara G. Gryziecka, Magdalena Rodak oraz Wioletta Włodarczyk. Uroczystość była prowadzona przez naszych licealnych kolegów - Wiktorię Drelichowską i Franicszka Wysockiego...
Pielgrzymka maturzystów 2016
Dzień Nauczyciela
Wyjazd integracyjny 2016

6 września klasy I gimnazjum i liceum wzięły udział w wyjeździe integracyjnym do Stajni Wilga w Cyganówce. W ciągu 5-godzinnego pobytu mieliśmy okazję uczestniczyć w najróżniejszych zajęciach: graliśmy w rzutki i strzelaliśmy z łuków, maszerowaliśmy po lesie na azymut, uczyliśmy się rozpalania ogniska przy pomocy krzesiwa, rywalizowaliśmy ze sobą w czasie rozgrywek sportowych. Te ostatnie okazały się najbardziej emocjonujące, głównie za sprawą nietypowych konkurencji, takich jak bieg w workach i tor przeszkód. Dzięki księdzu Arturowi mogliśmy także pośpiewać i potańczyć (integracyjna belgijka!) a także inscenizować scenki biblijne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Złota Szkoła
obrazek
Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2016
Kalendarz
Ni Po Wt śr Cz Pi So
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Więcej...:
Ostatnie artykuły
· Walentynki (luty 2015)
· List do Prezydenta R...
· Akcja honorowego krw...
· List środowisk oświa...
· Wigilia szkolna (gru...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 9,536,969 Unikalnych wizyt