Lipiec 28 2016 12:28:30
Nawigacja
Przetłumacz stronę

Akademia Cisco
obrazekWspółpraca PNWM
obrazek
Wirtualny spacer po naszej szkole

list

Jubileusz powstania szkoły
ranking

Informacja o listach uczniów przyjętych i nieprzyjętych do klas I
W związku z ogłoszeniem Zarządzenia Nr 44 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 21 lipca 2016 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017 informujemy, iż lista uczniów przyjętych i nieprzyjętych do klas I liceum zostanie ogłoszona 29 lipca 2016 r. do godz. 1600.
Rekrutacja - informacja o listach uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia
Listy uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych
zostaną wywieszone dnia 15 lipca 2016 r.:

  • gimnazjum - godz. 1000
  • liceum - godz. 1300
Szkolny wykaz podręczników
Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017:

Liceum

Gimnazjum


Rekrutacja do Gimnazjum im. C. K. Norwida
Rekrutcja do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
KATOLIK MA ŚWIETNE PERSPEKTYWY!
„Perspektywy” po raz drugi opublikowały elitarny ranking STEM, w którym sklasyfikowano 200 najlepszych liceów w Polsce. Nasze liceum uplasowało się na 56. miejscu, co jest doskonałym wynikiem.
STEM to pierwsze litery angielskich słów: Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Ranking został oparty na trzech kryteriach: wynikach matury na poziomie rozszerzonym z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia oraz informatyka; wynikach matury obowiązkowej z matematyki oraz sukcesach szkół w olimpiadach przedmiotowych odpowiadających swoim profilem zakresowi STEM.
56. miejsce Katolika w tym zestawieniu oznacza, że jesteśmy szkołą, która świetnie przygotowuje uczniów nie tylko do obowiązkowych egzaminów maturalnych, które decydują o zdaniu matury, ale również do egzaminów na poziomie rozszerzonym, a to one są przepustką na wymarzone kierunki studiów.
Festiwal projektów 2016
projekty_2016

W czwartek 17 marca 2016 r. odbył się w naszej szkole festiwal projektów gimnazjalnych. Uczniowie klas IIA i IIB gimnazjum przedstawili realizację projektów, nad którymi pracowali przez kilka ostatnich miesięcy. Dziesięć grup projektowych, pod opieką nauczycieli, podjęło działania obejmujące bardzo szeroki obszar wiedzy. Podczas festiwalu mieliśmy okazję wybrać się w wirtualną podróż do Indii, Kalifornii, Australii i Nowej Zelandii oraz Rosji. Poznaliśmy techniki filmowe, dowiedzieliśmy się, jak odżywiają się uczniowie naszej szkoły oraz zgłębiliśmy niezwykłe właściwości wody. Ponadto zapoznaliśmy się z sylwetkami ojców kościoła i poznaliśmy moc cudów i egzorcyzmów w Kościele. Dowiedzieliśmy się również, jak ważne są pomoce naukowe wykorzystywane podczas lekcji języków obcych...
SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW Z PŁYWANIA
zawody_plywanie
W Powiatowej Gimnazjadzie i Licealiadzie z Pływania, która odbyła się 29 lutego 2016 r. na basenie „Garwolanka” wystartowali uczniowie naszej szkoły.
Najlepsi zawodnicy to: Julia Zackiewicz (1B): I-sze miejsce w stylu dowolnym oraz grzbietowym,
Olaf Wysokiński (1A): I-sze miejsce w stylu grzbietowym i II-gie w dowolnym,
Klaudia Wydra (IIB): III-cie miejsce w stylu klasycznym i dowolnym,
Igor Zydlewski (IIIB): II-gie miejsce w stylu klasycznym i III-cie w grzbietowym,
Franciszek Wysocki (IIIB): miejsce IV-te w stylu dowolnym i V-te w klasycznym,
Jakub Szajdziuk (IIA LO) w stylu dowolnym VII.
W kolejnym etapie regionalnym zawodów z pływania, które odbyły się 14 marca 2016 r. w Mińsku Mazowieckim wystartowali: Zackiewicz Julia i Olaf Wysokiński.
Julia Zackiewicz zdobyła 2 medale, złoto za styl grzbietowy i brąz za styl dowolny na dystansie 50 m. Olaf Wysokiński zdobył srebrny medal w stylu grzbietowym na dystansie 50 m.
GRATULACJE!
Opracowała: Ewa Maraszek
Sukces w zawodach w turnieju w piłce nożnej
Pilka_nozna
Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły zostali zwycięzcami IV Halowego Turnieju Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego.

Królem strzelców turnieju została Klaudia Jasek (kl. II B)
Najlepszym bramkarzem turnieju został Piotr Domański (kl. IC)
Złota Szkoła
obrazek
Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2016
Kalendarz
Ni Po Wt śr Cz Pi So
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Brak wydarzeń.

Ostatnie artykuły
· Walentynki (luty 2015)
· List do Prezydenta R...
· Akcja honorowego krw...
· List środowisk oświa...
· Wigilia szkolna (gru...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 7,952,262 Unikalnych wizyt