Marzec 24 2017 14:50:07
Nawigacja
Przetłumacz stronę

Akademia Cisco
obrazekWspółpraca PNWM
obrazek
Wirtualny spacer po naszej szkole

list

Karl Otto Lagerfeld w Katoliku ;)

Z okazji tygodnia języka niemieckiego odwiedził nasza szkołę Karl Lagerfeld, słynny niemiecki projektant mody, dyrektor domu mody Chanell.
Karl zaprezentował swoją najnowszą kolekcje jak również przedstawił polskiej młodzieży ludowe stroje bawarskie  Drindl.
Publiczność urzeczona pokazem mody niemalże nie chciała wracać na lekcje! :)
Tydzień kultury hiszpańskiej

Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole miał miejsce Tydzień Kultury Hiszpańskiej.
Był to czas, który rozpoczęliśmy modlitwą w języku hiszpańskim. Codziennie od wejścia witały nas kolorowe napisy, powiedzenia, przysłowia, czerwono-żółte ubrania, „buenos días” i ogłoszenia w języku hiszpańskim, na klatce schodowej flagi państw hiszpańskojęzycznych, w auli na długiej przerwie można było posłuchać najbardziej znanych piosenek w języku hiszpańskim wykonywanych przez poszczególne klasy, a na przerwach potańczyć salsę pod przewodnictwem utalentowanej bailariny, czyli Zuzi Ziółek...
Walentynki 2017

Jak co roku w Katoliku z okazji Dnia Zakochanych Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Kolorowa skrzynka została ustawiona w sklepiku szkolnym. Do niej uczniowie wrzucali swoje kartki z wyrazami sympatii dla koleżanek, kolegów i innych ulubieńców. Były one wręczane ostatniego dnia przed feriami zimowymi przez pracowników poczty walentynkowej, w składzie Amor (Sebastian Mrugała), pomocnik Amora (Gosia Zając) oraz fotoreporter (Zuzia Michalik).
Dyskoteka karnawałowa 2017

Na dyskotekę karnawałową w Katoliku 30.01.2017 r. przybyły tłumy. Może to za sprawą celebrytów, którzy pojawili się na imprezie. Był wśród nich nieśmiertelny Michael Jackson (Zuzia Ziółek) ze swoją ochroną (Antek Kobus) oraz mafia sycylijska (Ania Kwiatkowska i Gosia Walenda). Wszyscy świetnie bawili się z DJ-em Dzięciołem.
NASZE UCZENNICE W GRONIE WYRÓŻNIONYCH STYPENDYSTÓW

Ponad 1100 uczniów z Mazowsza otrzyma stypendia naukowe przyznane przez marszałka województwa mazowieckiego w ramach dwóch programów stypendialnych: „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.
5 stycznia br. w siedzibie MSCDN w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której marszałek Adam Struzik i członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc wręczyli umowy stypendialne i dyplomy 24 najzdolniejszym uczniom z Mazowsza. Wśród nich znalazły się uczennice naszego liceum: Joanna Zygadło i Agata Kucharska.
Krwiodawstwo 2016
14.12.2016r. pełnoletni uczniowie naszej szkoły poszerzyli grupę honorowych dawców krwi.
W ramach XVI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju zorganizowanego pod hasłem „Młoda krew ratuje życie” maturzyści ofiarnie oddali krew.
Nad akcją czuwała pedagog Violetta Makowska
Mikołajki 2016
Stypendium Prezesa Rady Ministrów


Aleksandra Skwarek uczennica klasy III B otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów

22 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
Stypendium otrzymują uczniowie szkół dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Uczniowie ci musieli otrzymać promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki...
NASI UCZNIOWIE - STYPENDYSTAMI KRAJOWEGO FUNDUSZU NA RZECZ DZIECI
W roku szkolnym 2016/2017 stypendystami Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci zostali Joanna Zygadło – uczennica klasy I a – i Filip Rękawek – uczeń klasy II a – Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Garwolinie. Uroczystość wręczenia nominacji odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 29 października 2016 roku.

Joanna Zygadło jest wybitnie uzdolniona w zakresie nauk przyrodniczych. Jako uczennica gimnazjum została laureatką konkursu biologicznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Obecnie uczestniczy w zajęciach rozwijających uzdolnienia właśnie z biologii...
Jubileusz 20 - lecia szkoły


22 października świętowaliśmy 20. rocznicę powstania liceum. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się od mszy świętej w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego, w której wzięła udział cała społeczność szkolna, zaproszeni goście oraz absolwenci. Mszy świętej koncelebrowanej z udziałem Chóru Miasta Garwolina pod dyrekcją Radosława Mitury przewodniczył ksiądz infułat Jan Sikorski. W homilii były prefekt szkoły, ksiądz Tomasz Koprianiuk, nawiązywał do historii szkoły oraz wartości, które stały się podstawą jej działalności.
Złota Szkoła
obrazek
Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2016
Kalendarz
Ni Po Wt śr Cz Pi So
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Więcej...:
Ostatnie artykuły
· Walentynki (luty 2015)
· List do Prezydenta R...
· Akcja honorowego krw...
· List środowisk oświa...
· Wigilia szkolna (gru...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 9,727,894 Unikalnych wizyt